Urządzając domowy salon, najlepiej postawić na gotowe zestawy mebli, które ustawimy wedle własnego upodobania. Jest to najprostsze rozwiązania, pozwalające nam na szybką i stylową aranżację wnętrza. W ostatnich latach w salonie znów królują meblościanki, które składają się z kilku praktycznych elementów. Jaką meblościankę wybrać, aby stworzyć nowoczesny, finezyjny salon?

Sonoma i biel – praktyczna elegancja do komfortowego wnętrza

Jeżeli zależy nam przede wszystkim na komforcie; chcemy stworzyć wnętrze, w którym każdy będzie mógł poczuć się swobodnie, postawmy na meblościankę w kolorze sonoma/biały. Połączenie tych kolorów zapewnia jednocześnie wrażenie elegancji, a przy okazji kojarzy się z wnętrzem komfortowym i codziennym, takim, w którym miło jest spędzać czas z bliskimi. W skład nowoczesnej meblościanki wchodzi kilka elementów, najczęściej jest to szafka pod telewizor oraz witrynki stojące lub wiszące. Dodatkowo wisząca półeczka, czasem komoda lub szafa. Szeroki wybór ciekawych zestawów do salonu sprawia, że każda osoba, której zależy na estetycznym salonie, wypełnionym meblami stylowymi i praktycznymi zarazem, z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Połysk i podświetlenie – modernistyczne dodatki do meblościanek

Osoby, którym zależy na stworzeniu nieco bardziej zmysłowych i eleganckich wnętrz, powinny zwrócić uwagę na meblościanki z połyskiem. Są one dostępne zazwyczaj w czerni lub bieli – a minimalistyczny styl doskonale wpasowuje się w nowoczesną finezję. Fronty z połyskiem nadają wnętrzu luksusowej atmosfery, sprawiając, że stają się one pełne uroku.

Ciekawym rozwiązaniem są również dodatki w postaci ozdobnego podświetlenia. Taśmy led zamontowane na szafkach lub półkach podkręcają atmosferę i wpływają na stworzenie ciepłego, romantycznego nastroju.

Wszystkich zainteresowanych zakupem gotowego zestawu do salonu, zachęcamy do przeglądania gotowych meblościanek w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy wysoką jakość i szeroki wybór. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.