Popularność meblościanek nie wzięła się znikąd. W czasach PRL-u trudno było wyobrazić sobie salon, w którym takiego zestawu mebli by nie było. Oczywiście meblościanki wyglądały wtedy zupełnie inaczej, charakteryzowały się dużymi rozmiarami i często zajmowały sporą część pomieszczenia.

Nowoczesne trendy stawiają na minimalizm, oznacza to również, że meble, które ustawiamy w domach, są nie tylko mniejsze, ale i lżejsze. Dlaczego? Otóż aktualnie ludzie częściej się przeprowadzają, są również bardziej skorzy do wykonywania generalnych remontów, a w tym – przemeblowania. Szafy i komody o niższej wadze łatwiej jest przenieść z miejsca na miejsce, tworząc aranżację, która aktualnie wpasowuje się w nasze wymagania. Nowoczesne meblościanki stanowią idealną opcję na stworzenie wymarzonego salonu. Zobaczmy, na jakie modele stawiać, gdy liczymy na luksus, a co wybrać, gdy poszukujemy mebli w nieco bardziej codziennym stylu.

Eleganckie meblościanki z połyskiem

Fronty z połyskiem nadają meblom luksusowego wyglądu. Ustawienie takiego zestawu w salonie automatycznie wpłynie na jego wystrój, dodając wytwornej atmosfery. Takie meble świetnie skomponują się z równie eleganckim zestawem mebli wypoczynkowych, obitych wysokiej jakości tkaniną, np. ekoskórą.

Nowoczesne meblościanki z połyskiem często wykonywane są w czerni lub bieli. Te dwie barwy już same w sobie kojarzą się z finezją i dobrym smakiem. Szeroki wybór takich zestawów mebli do salonu sprawi, że każdy miłośnik estetyki znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do oglądania meblościanek z połyskiem w naszym sklepie internetowym.

Nowoczesne meblościanki sonoma

Sonoma to uniwersalna barwa mebli, kojarząca nam się z pomieszczeniem codziennym, pełnym swobody i dobrego smaku. Na tego typu meble stawiają zazwyczaj osoby, którym zależy na stworzeniu wnętrza, emanującego ciepłem domowego ogniska. Meblościanki sonoma cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką uniwersalność oraz ciekawą prezencję, która świetnie komponuje się z dowolnymi dodatkami.