meblościanka

Wytrzymałe i estetycznie wykonane szafki wiszące, mogą być nie tylko modnym dodatkiem do salonu, ale także praktycznym schowkiem na różnego rodzaju przedmioty. To meble, które podkreślają design wnętrz nowoczesnych i glamour.

W pomieszczeniach, w których dominują nasycone, intensywne barwy lub też stonowane, chłodne odcienie, doskonale sprawdzą się szafki wiszące z frontami na wysoki połysk, w modnym od kilku sezonów, kolorze czarnym. To funkcjonalne elementy wyposażenia salonu, wykonane z odpornej na uszkodzenia mechaniczne melaniny z obrzeżami ABS. Eleganckie meble, do których zaliczają się szafki wiszące z kolekcji Sun, mają fronty na wysoki połysk i szlifowane krawędzie. To nowoczesne wyroby meblarskie z zawiasami Titanum o podwyższonej wytrzymałości na intensywną eksploatację. Gustowne szafki wiszące Sun można dopasować do metrażu I wysokości ścian, ponieważ posiadają one zawieszki z regulacją. Estetycznie wykonane uchwyty z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym, doskonale współgrają z czarnymi frontami na wysoki połysk.

Szafki wiszące- piękne meble salonowe o matowym lub połyskującym wykończeniu

Osoby zainteresowane nietuzinkowymi elementami wyposażenia do salonu, mogą zainteresować się takimi produktami, jak szafki wiszące z dodatkowym oświetleniem. Wbudowane w tę konstrukcję panele ledowe, emitujące bardzo przyjemne światło w kolorze fioletowym lub niebieskim, wpływają na wysokie walory tych wyrobów meblarskich, podkreślając tym samym design całego salonu. Nowoczesne, wykonane z dbałością o każdy szczegół, szafki wiszące Diamond, posiadają fronty w kolorze białym ze współgrającymi z nimi uchwytami z tworzywa sztucznego To rozwiązanie dedykowane osobom posiadającym pomieszczenia w stylu glamour, jak również ultranowoczesnym. Fronty w kolorze kremowym, o matowym wykończeniu i prosta, geometryczna forma, którą posiadają szafki wiszące z kolekcji Diamond, sprawiają, że produkty te prezentują się zjawiskowo I mogą być efektownym elementem wyposażenia wielu salonów, zarówno w domach, jak i w apartamentach.

Gustowne i estetyczne szafki wiszące to nie tylko meble salonowe, ale i ozdoba tych pomieszczeń. Produkty te mogą podkreślić design wnętrz glamour lub też zaaranżowanych w stylu nowoczesnym.