Zakup mebli do nowego mieszkania to dla wielu osób spory wydatek, co prowadzi do tego, że poszukiwane są meble tanie, odznaczające się jednocześnie wysoką jakością. Niektórzy twierdzą, że połączenie dwóch tych cech nie jest możliwe, a jednak nowoczesne meblościanki zyskały sobie renomę tanich zestawów idealnych do salonu. Zobaczmy, jak tanio urządzić stylowy salon.

Meblościanki sonoma

Sonoma to uniwersalny kolor, który świetnie komponuje się z innymi barwami w domowym wnętrzu. Meblościanka Brendy Nelson to zestaw mebli do salonu, wykonany tylko i wyłącznie w tym odcieniu, są jednak także modele, w których sonoma komponowana jest z kontrastowymi odcieniami, takimi jak brąz (w przypadku meblościanki Alebie Kronberg) lub z bielą (kolekcja mebli Wonder). Meble sonoma stanowią dobrą opcję zarówno do nowoczesnego, jak i stylowego salonu, w którym chcemy stworzyć przytulną atmosferę.

Meblościanki czarne

Czerń coraz częściej króluje w domowych salonach, ponieważ minimalizm zawsze jest w modzie. Chcąc stworzyć wnętrza klasyczne, można postawić na czarną meblościankę Candy i dobrać do niej jasne dodatki, które nadają całości luksusowej atmosfery. Czarne meblościanki z połyskiem świetnie wpasowują się w nowoczesne wnętrza i pozwalają na stworzenie ekskluzywnego salonu, który z pewnością wszystkim się spodoba.

Meblościanki białe

Biel to kolor, który przez wiele lat królował w sypialniach. Aktualnie trend ten przeniósł się do salonów, w których szczególnie często dominują białe meblościanki z połyskiem. Zastosowanie błyszczących frontów wpływa na estetykę miejsca, a sama śnieżna biel doskonale komponuje się z eleganckimi dodatkami w czerni lub złocie.

Meblościanki do salonu – wybierz swoją

Nowoczesne meblościanki to tanie meble do salonu, dzięki którym stworzyć można wnętrze w stylu modernistycznym lub klasycznym, dostosowane do indywidualnych wymagań. Szeroki wybór modeli w różnych kolorach pozwoli każdemu wybrać dla siebie komplet mebli, które pomogą nam zaaranżować pokój naszych marzeń.