Poszukując stylowych mebli do salonu, warto postawić na nowoczesną meblościankę. Zgrabny zestaw, składający si z kilku modułowych elementów, pozwoli stworzyć wnętrze, które będzie estetyczne, przytulne i pełne finezji. Wielbicielom pięknych, eleganckich wnętrz, polecamy modernistyczną meblościankę Diamond, dostępną w wariancie białym i czarnym.

Meblościanka Diamond Biała

Meblościanka Diamond w kolorze białym to zestaw mebli do salonu, składający się z kilku elementów, które można zakupić w komplecie lub osobno, wedle upodobania. Decydując się na zakup całości, otrzymujemy dwie szafki rtv, 3 przestronne szafki wiszące oraz dwie półeczki. Meble wykonane są w wysokim połysku, co jeszcze bardziej wpływa na elegancję i wrażenie luksusu w pomieszczeniu. Korpus meblościanki wykonany został z płyty melaminowanej, a ranty oklejone obrzeżem PCV.

Do wyboru jest także wariant białej meblościanki Diamond z oświetleniem LED. Taśma oświetleniowa dodatkowo pogłębia wrażenie elegancji i wpływa na wzmocnienie atmosfery komfortu i przytulności. Zestaw cechuje się wysoką wytrzymałością i ciekawą, modernistyczną prezencją, która świetnie skomponuje się z dowolnymi dodatkami.

Meblościanka Diamond Czarna

Meblościanka Diamond w kolorze czarnym konstrukcją i stylem nie różni się od wariantu białego. Główną różnicą jest właśnie barwa mebli. Często słyszy się głosy, iż czarne meble wprowadzą do wnętrza ponurą atmosferę. Nic bardziej mylnego. Coraz częściej to właśnie takie trendy królują w magazynach wnętrzarskich. Czarna meblościanka to doskonała opcja dla miłośników piękna, którzy chcą stworzyć salon pełen wytwornego stylu i finezji. Tutaj na meblach również zastosowano pogłębiający luksusową atmosferę pomysł.

Czarna meblościanka Diamond z podświetleniem świetnie zaprezentuje się w salonie, a taśma LED doda meblom nieco tajemniczości, sprawiając jednocześnie, że wnętrze stanie się bardziej nastrojowe, a tym samym i komfortowe. Czarne szafki doskonale skomponują się z jaśniejszymi dodatkami, tworząc atrakcyjną minimalistyczną aranżację.